Ponuka značiek

Na vašom outfite nám skutočne záleží. Obohaťte svoj šatník módnymi kúskami od Björn Borg, Gaastra, Napapijri, North Sails či U.S. Polo Assn v sieti našich predajní po celom Slovensku.

Značka BJÖRN BORG bola založená v roku 1984 legendárnym švédskym tenistom Bjornom Borgom. Jej charakteristikou je spojenie funkčnosti so silným módnym nádychom. Je vhodná pre ľudí, ktorí i pri aktívnom spôsobe života chcú vyzerať atraktívne. "Pokiaľ máte strach z prehry, nezalúžite si vyhrať." Bjorn Borg

Korene značky GAASTRA siahajú do roku 1897, kedy pán Douwe Gaastra založil holandskú tradíciu výroby remeselne dokonalých jácht. Výnimočnosťou tejto značky je prepojenie funkčnosti, inovácie a námorníckej duše. V ponuke vás osloví široký sortiment športového, funkčného a voľnočasového oblečenia inšpirovaného morom.

Napapijri je talianska značka, ktorá bola založená v roku 1987. Je určená pre ľudí milujúcich dobrodružstvo, vynímajúcich sa z davu, túžiacich po jedinečnosti. Pôvod slova je vo fínčine a znamená arktický polárny kruh. Hlavnou charakteristikou je vysoká kvalita, ktorá odolá i najnepriaznivejšiemu počasiu, pohodlie pri nosení a dokonale prepracovaný každý detail.

Značku North Sails založil v roku 1957 americký námorník Lowell North. Jej kolekcie sa nesú v znamení ochrany prírody v úzkom prepojení na oceány. Pri výrobe odevov využíva väčšie množstvo recyklovaných materiálov s takmer nulovými emisiami. Táto značka je pre ľudí, ktorí idú radi nad svoje limity, milujú prírodné živly v spojitosti s moderným spôsobom života.

U.S. Polo Assn. vznikla v roku 1890. Cieľom značky je vzbudiť záujem verejnosti o kráľovskú hru pólo, čo detailne zapracováva i do svojich kolekcií. Zákazníkovi poskytuje nielen oblečenie, ale i obuv a módne doplnky. Jej typickou charakteristikou je elegancia v prepojení so športovým štýlom, kvalitným materiálom a dokonale spracovaným detailom.